Kadra

Ewa Sznitowska – Dyrektor, pedagog, wychowawca

Absolwentka wyższych studiów pedagogicznych. Skończyła liceum o profilu pedagogiczno – psychologicznym. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła odbywając praktyki w Domu Dziecka i pracując w Żłobku.

Jest osobą zawsze uśmiechniętą a swoją radość chce przekazywać Dzieciom. Praca z Dziećmi sprawia jej ogromną przyjemność i satysfakcję.

Odznacza się intuicją oraz taktem pedagogicznym co wpływa na jej dobre kontakty z Dziećmi. Rozumie potrzeby Dzieci, a także posiada umiejętność aktywnego słuchania swoich Wychowanków. Do jej zalet należy również dobra współpraca i współdziałanie z Rodzicami oraz wspólne opracowywanie strategii wychowania.

Od zawsze swoją przyszłość wiązała z wychowaniem najmłodszych.

 

 

 

Marta Rasińska – Wychowawca

Absolwentka wyższych studiów pedagogicznych. W trakcie studiów pracowała jako opiekunka do dziecka, a ponadto w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filii dla Dzieci i Młodzieży, gdzie prowadziła zajęcia i zabawy edukacyjne.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w Przedszkolu.

Jest osobą odpowiedzialną, troskliwą. W związku z tym, że jest otwarta i komunikatywna bez trudu nawiązuje kontakty, mając przy tym dobre podejście do dzieci. Przybliża dzieciom literaturę w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

Dużą wagę przykłada do zapewnienia podopiecznym warunków do prawidłowego rozwoju. Stymuluje ich aktywność i zapoznaje ze światem – spacery, różnorodne zabawy.

Jest kreatywna dlatego też zajmuje czas dzieci malowaniem, rysowaniem.

Praca w Żłobku daje jej możliwość rozwoju, zdobycia nowej wiedzy, a co najważniejsze wzbogacania doświadczenia umożliwiającego jak najbardziej satysfakcjonującą pracę z Dziećmi.

 

 

Agnieszka Robaczyńska – Wychowawca

Jestem absolwentką Technikum Usług Gastronomicznego. Jednak moim marzeniem była praca z dziećmi dlatego skończyłam Szkołę Policealną ‘’ Opiekun Medyczny ‘’ i „ Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym „. W przyszłości planuje nadal rozwijać się zawodowo na dodatkowym kursach i szkoleniach, podnoszących moje kwalifikacje.

Swoje doświadczenie zdobyłam poprzez opiekę nad młodszym rodzeństwem oraz opiekę nad dziećmi w domach prywatnych. Praktyki odbywałam w żłobku.

Jestem osobą ciepłą, pogodną i aktywną, uwielbiającą dzieci. Praca z dziećmi daje mi dużą radość i choć często wymaga wielkiego wysiłku, to daje poczucie spełnienia i bycie potrzebnym.

 

 

Jowita Szewc – Wychowawca

ukończyła studia pedagogiki specjalnej na specjalności wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, wychowanie przedszkolne w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Otwarta i cierpliwa, z uśmiechem wychodzi naprzeciw wszystkim potrzebom najmłodszych istot tego świata.